YOUR PARTNER IN SUCCESSFUL BUSSINESS

Produkcja

Oferujemy różne formy współpracy dogodne dla klienta: od wykonania pojedynczych operacji produkcyjnych poprzez dozowanie produktów dostarczonych do nas w postaci in bulk do wykonania na zamówienie produktu gotowego. Jesteśmy gotowi dostosować nasz park maszynowy do wymagań i oczekiwań klienta oraz do wymagań produktowych.
Posiadamy system zarządzania produkcją i magazynem ERP, elektroniczny system wagowy, dzięki któremu możemy zagwarantować, że produkowane przez nas wyroby są zgodne z Ustawą o Towarach Paczkowanych.


Kładziemy duży nacisk na doskonalenie personelu produkcyjnego. Stale prowadzone są szkolenia z zagadnień i procedur dotyczących utrzymania wysokiego standardu jakości wytwarzanych produktów.


Dysponujemy parkiem maszynowym, który pozwala na produkcję dużego zakresu wyrobów. W dalszym ciągu udoskonalamy techniki produkcji i dążymy do zwiększania naszych możliwości i minimalizacji kosztów tak, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Urządzenia stanowiskowe pozwalają na szybką reakcję i przezbrojenie linii, tym samym na dużą elastyczność w realizacji zamówień.


Dzięki szerokiej gamie specjalistycznych urządzeń jesteśmy w stanie wykonać produkty dozowane do saszetek, tub, butelek i słoików z różnego tworzywa i o różnych pojemnościach oraz wymiarach

Oferujemy takie usługi produkcyjne jak: produkcja suplementów diety, produkcja wyrobów medycznych, produkcja kosmetyków, co-packing, szacowanie nowych składów oraz rejestracja kosmetyków oraz wyrobów medycznych.


Zapytania dotyczące współpracy prosimy kierować na adres adrian.baranek@lideal.pl lub irena.baranek@lideal.pl

LABORATOIRE
L'IDEAL PARISIEN Sp. z o.o.

Al. Zygmunta Krasińskiego 14/3a, 30-101 Kraków
tel/fax + 4812/ 283 88 60

TÜV Rheinland ISO 9001
ECO CERT
Copyright © 2015 LABORATOIRE L'IDEAL PARISIEN Sp. z o.o.
Al. Zygmunta Krasińskiego 14/3a, 30-101 Kraków, tel/fax + 4812/ 283 88 60
strony internetowe łódź