YOUR PARTNER IN SUCCESSFUL BUSSINESS

Produkcja

Oferujemy różne formy współpracy dogodne dla klienta: od wykonania pojedynczych operacji produkcyjnych poprzez dozowanie produktów dostarczonych do nas w postaci in bulk do wykonania na zamówienie produktu gotowego. Jesteśmy gotowi dostosować nasz park maszynowy do wymagań i oczekiwań klienta oraz do wymagań produktowych.
Posiadamy system zarządzania produkcją i magazynem ERP, elektroniczny system wagowy, dzięki któremu możemy zagwarantować, że produkowane przez nas wyroby są zgodne z Ustawą o Towarach Paczkowanych.


Kładziemy duży nacisk na doskonalenie personelu produkcyjnego. Stale prowadzone są szkolenia z zagadnień i procedur dotyczących utrzymania wysokiego standardu jakości wytwarzanych produktów.


Dysponujemy parkiem maszynowym, który pozwala na produkcję dużego zakresu wyrobów. W dalszym ciągu udoskonalamy techniki produkcji i dążymy do zwiększania naszych możliwości i minimalizacji kosztów tak, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Urządzenia stanowiskowe pozwalają na szybką reakcję i przezbrojenie linii, tym samym na dużą elastyczność w realizacji zamówień.

Oferujemy takie usługi produkcyjne jak: produkcja suplementów diety, produkcja wyrobów medycznych, produkcja kosmetyków, co-packing, szacowanie nowych składów oraz rejestracja kosmetyków oraz wyrobów medycznych.


Nasza produkcja jest certyfikowana przez VEGAN SOCIETY, HALAL oraz COSMOS BIO ECOCERT co pozwala nam na wytwarzanie wyrobów podlegającym tym certyfikacją.


Dzięki szerokiej gamie specjalistycznych urządzeń jesteśmy w stanie wykonać produkty dozowane do

- butelek

- słoików

- tub

- Airless

- ampułek

- saszetek pojedyńczych i podwójnych

- monodoz

- globulek

- czopków

- oraz więcej.

 

Równocześnie nasz dział R&D może pomóc w oszacowaniu lub korekcie formulacji do potrzeb klienta i rynku.


Zapytania dotyczące współpracy prosimy kierować na adres adrian.baranek@lideal.pl lub irena.baranek@lideal.pl

LABORATOIRE
L'IDEAL PARISIEN Sp. z o.o.

Ul. Ogrodowa 8, 32-064 Niegoszowice
tel/fax + 4812/ 283 88 60

Copyright © 2015 LABORATOIRE L'IDEAL PARISIEN Sp. z o.o.
Al. Zygmunta Krasińskiego 14/3a, 30-101 Kraków, tel/fax + 4812/ 283 88 60
strony internetowe łódź